Fotowoltaika dla firm

OD 9:00 DO 19:00 OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY

+48 503 678 757

Fotowoltaika dla biznesu

Twoja firma może nie tylko oszczędzić. Twoja firma może sporo zyskać – i tym się kierujemy, dobierając optymalne rozwiązania dla przedsiębiorstw. W biznesie liczą się konkrety, my to rozumiemy. Co konkretnie możesz zyskać?


Niezależność energetyczną

Twoje rachunki za prąd to faktury na kwoty kilku lub kilkunastu tysięcy złotych? To mocno obciąża budżet, nie musimy wytężać wyobraźni, by zobaczyć minę dyrektora zarządzającego lub głównej księgowej, kiedy przychodzi do płacenia faktury. To duże wydatki, ale możesz to zmienić. Po zainstalowaniu paneli słonecznych i przyłączeniu ich do sieci Twoje rachunki spadną nawet o 90%. Twój biznes nie będzie zmuszony do zmian założeń budżetowych ze względu na podwyżki cen energii elektrycznej.


ROI to ważny czynnik KPI

Kiedy ta inwestycja się zwróci? Możemy Ci odpowiedzieć jednym słowem – „szybko”. Kilka lat to w pewnym sensie długi okres, ale przez ten czas będziesz płacić sporo mniej. Zgromadzisz nadwyżki energii w sezonie letnim. Potem instalacja będzie zarabiać – nie tylko rachunki będą mniejsze, wyprodukujesz energię elektryczną za darmo. Słońce świeci codziennie, nie wymaga nadzoru ani żadnych działań, po prostu jest. Świeci i przedstawia Ci świetlaną przyszłość. Nie musisz w nic ingerować – system działa automatycznie, musi tylko zostać wdrożony.


Opcja leasingu

Możesz skorzystać z leasingu – rata miesięczna to z pewnością o wiele niższa kwota, niż Twoje rachunki za prąd. Twoja firma może przeznaczyć te zasoby na inne inwestycje, nie na energię elektryczną.

Przewiń do góry