O Firmie

OD 9:00 DO 19:00 OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY

+48 503 678 757

Wiemy, że rachunki za prąd nieustannie rosną – i nie zapowiada się na to, że to się zmieni. Z perspektywy czasu, widać jak na dłoni, że ceny energii elektrycznej szybują w górę. XXI wiek przyniósł całemu światu postęp technologiczny – czy wyobrażasz sobie choć jeden dzień bez smartfona lub komputera? Co by się stało, gdybyś nagle nie mógł pozwolić sobie na korzystanie z urządzeń elektrycznych?

Spokojnie, możesz nie martwić się o prąd. Działamy w branży fotowoltaicznej od ponad dekady. Znamy ten temat od podszewki – byliśmy na rynku, zanim pojawił się trend na masowe korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Zamontowaliśmy tysiące instalacji fotowoltaicznych, zanim wzięli się za to inni. Wiemy, jak działa ta technologia i wiemy którzy producenci mają najlepszy sprzęt – korzystamy w naszej pracy tylko i wyłącznie z produktów z górnych półek.

Naszym atutem jest doświadczenie – udzielimy Ci fachowych porad, dobierzemy najlepszy sprzęt. Jaki inwerter wybrać? Jak długo Twoje panele będą działać niezawodnie? Znamy odpowiedzi na te oraz inne pytania. Fotowoltaika to nasz żywioł. To żywioł, który pracuje na Twoją korzyść. Nie płać wysokich rachunków. Nie martw się podwyżkami cen prądu. Oszczędzaj, produkując nadwyżki energii w Twojej własnej elektrowni słonecznej. Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci na każdym etapie budowy Twojego prywatnego, ekologicznego centrum zasilania.

Przewiń do góry